Весільне плаття

  • Фото: Весільне плаття
  • Фото: Весільне плаття

Продаю своє улюблене весільне плаття колекції CHRYSTAL DESIGN 2015 моделі Denia Стиль плаття –рибка в поєднанні з А-силуетом. Драпірований красивий корсе т обшитий внизу вишивкоют у формі сердечка добре підкреслює груди та фігуру. Корсет зручний як для великих грудей так і для маленьких, оскільки можлива вставка необхідних саме для вас подушечок push-up . Від вишивки на корсеті спадає розкішна спідниця з довгим шлейом, А-силуету обшита ніжним мереживом м внизу.
Чому обрала –це плаття і рекомендую його? Воно практичне і дуже елегантне завдяки поєднанні двох моделей рибки та А-силуету. Не церемонії і фото можна блиснути красивим силуетом принцесячого пляття розпустивши шлейф, а на святкуванні зачепити обидві спідниці за невидимі гачечки і платття перетвориться в дуже зручний і легкий варіант для драйвових танців і веселощів,без відчуття дискомфорту,яке часом виникає з пишними платтями)
Одягала один раз,плаття після хімчистки в ідеальному стані. Розмір 36. (європейський) Оскільки плаття з відкритим и плечима ,шила додатково балеро,яке віддаю разом з платтям. болеро в подарунок.Детальна інфо за телефоном. Контактні телефони


← вернуться в Продажа свадебных платьев в Львове

special logo
Цена: 340 гривен
В других валютах
Люба
Город: Львов
Дата: Понедельник, 19 Сентябрь 2016
Просмотров: 90 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: