Тонування паркету Львів та область

  • Фото: Тонування паркету

Якщо ви хочете кардинально змінити колір вашої підлоги, вам підійде її тонування під різні сорти цінних порід деревини, або навіть під зовсім незвичайні відтінки. Тонувати можна як всю площу паркету, так і окремі ділянки, створюючи таким чином досить цікаві візерунки. Тонування - дуже хороша альтернатива укладанні паркету з дорогих порід деревини. До того ж, тонування підлоги збагачує і насичує унікальну текстуру і деревні візерунки на паркеті.
Паркет може забарвлюватися різними методами, в залежності від обраного матеріалу. Тонувати паркет можна за допомогою кольорових лаків, масел або ж морилки. При всіх способах тонування майте на увазі, що деревина нерівномірно вбирає тонуючий склад, що в принципі закономірно залежить від породи і щільності деревини. Для того щоб тонування підлоги було ідеальним, іноді виконується попереднє шліфування дерев'яної підлоги.
Тонування підлоги має свої нюанси, тому краще звернутися за допомогою до фахівців, які допоможуть порадою і ділом. До того ж розцінки на паркетні роботи у нас найдемократичніші.


← вернуться в Ремонт и отделка полов в Львове

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Город: Львов
Дата: Четверг, 17 Декабрь 2015
Просмотров: 129 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: