ГлавнаяОбъявления в ЛьвовеНедвижимостьКоммерческая недвижимостьОфисыАренда офисовОренда офісного приміщення м. Львів, вул. Коцюбинського

Оренда офісного приміщення м. Львів, вул. Коцюбинського

  • Фото: Оренда офісного приміщення м. Львів, вул. Коцюбинського

Оренда офісного приміщення м. Львів, вул. Коцюбинського (Цитадель). Фасадний вхід, площа 72 кв. м., 3 ізольовані кабінети, приймальня, душ, туалет окремо, АГВ, двофункційний котел, вихід у власний дворик. Офісні меблі.
Агентство Дім Нерухомості пропонує послуги з питань оренди та продажу комерційної та житлової нерухомості у Львові. Ми допоможемо купити та продати, зняти в оренду подобово та довгостроково кімнати, квартири, хостели, апартаменти, будинки. Продаж, оренда, купівля комерційної нерухомості в усіх районах Львова (Личаківський, Залізничний, Сихівський, Шевченківський, Франківський, Галицький ) - офіси, кафе, магазини, приміщення, склади. Продаж земельних ділянок під будівництво у Львові та Львівській області. Довготермінова та подобова оренда квартир для студентів на період сесії, для сімейних пар від власників та посередників. Завжди будемо раді оперативно та швидко допомогти у вирішенні всіх питань.
Агентство Дом Недвижимости предоставляет услуги по вопросам продажи и аренды коммерческой и жилой недвижимости во Львове. Мы поможем купить и продать снять в аренду на месяц и на сутки апартаменты, хостелы, дома, комнаты, квартиры. Аренда, покупка, продажа коммерческой недвижимости во всех районах Львова (Галицкий, Шевченковський, Железнодорожный, Сиховський, Франковський, Личаковський) - помещения, магазины, Офисы, склады, кафе. Продажа земельных участков под строительство во Львове и Львовской области. Долгосрочная и посуточная аренда квартир для студентов на период сессии, для семейных пар от владельцев и посредников. Всегда будем рады оперативно и быстро помочь в решении всех задач.


← вернуться в Аренда офисов в Львове

special logo
Цена: 8 000 гривен
В других валютах
Дім Нерухомості Львів АН (dim.lviv.ua) все объявления (2)
Город: Львов, Коцюбинського
Дата: Четверг, 07 Июль 2016
Просмотров: 112 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: