ГлавнаяОбъявления в ЛьвовеУслугиУслуги астролога, экстрасенсаМагічна допомога, зняття порчі, сильні привороти

Магічна допомога, зняття порчі, сильні привороти

  • Фото: Магічна допомога, зняття порчі, сильні привороти
  • Фото: Магічна допомога, зняття порчі, сильні привороти
  • Фото: Магічна допомога, зняття порчі, сильні привороти

Сергій Кобзар – сильний практикуючий маг, знахар і чаклун, учасник Битви екстрасенсів 14 сезону. Допоможу повернути Вам кохану людину, зустріти справжнє кохання, покращити ситуацію в бізнесі, зняти порчу, вроки, прокльони. Допоможу змінити Ваше життя на краще.
Магічним шляхом виявляю і усуваю порчу різної складності, вроки, родове прокляття, вінець безшлюбності, прокльони через заздрощі та багато іншого. Якщо Ви опинились в безвихідній ситуації, не можете самотужки подолати проблеми, переживаєте за близьких, які опинилися в небезпеці, то за допомогою магії допоможу змінити Ваше майбутнє, налагодити відносини з близькими Вам людьми, уникнути безлічі неприємностей в житті, позбутися різного роду негативу, захистити себе і своїх близьких від ворогів і недоброзичливців.
З гордістю можу заявити, що берусь за найскладніші справи, є практикуючим магом. Якщо Вам потрібна кваліфікована професійна допомога – то багаж моїх знань і багаторічний досвід стануть запорукою Вашого успіху. Для того щоб надати Вам допомогу я готовий використовувати всі ті родові знання і сили які передані мені за родом і по крові. У роботі практикую білу і чорну магію. Гарантую відсутність негативних наслідків. Є гарантом анонімності.
Працюємо по всій Україні. Буду радий Вам допомогти.


← вернуться в Услуги астролога, экстрасенса в Львове

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Сергей Кобзарь
Город: Львов
Дата: Понедельник, 29 Февраль 2016
Просмотров: 121 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: