ГлавнаяОбъявления в ЛьвовеУслугиЭкспертиза качества товаров, защита прав потребителяДопоможемо швидко отримати гігієнічні сертифікати МОЗ України

Допоможемо швидко отримати гігієнічні сертифікати МОЗ України

  • Фото: Допоможемо швидко отримати гігієнічні сертифікати моз україни

Допомога в отриманні висновків СЕС на імпортну та вітчизняну продукцію, продукти харчування, промислову групу, дитячу групу та на інші. Дізнатись про умови співпраці , а також отримати додаткову інформацію можна на сайті ses-help. org. Ua або телефонуючи на номери, вказані в оголошенні.
Оформляємо висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи ( Висновок деpжавнoї санітаpнo-епідеміoлoгічнoї експертизи, санітаpнo-епідеміoлoгічний висновок МОЗ, висновок СЕС, гігієнічний висновок, гігієнічний сертифікат) імпортної та вітчизняної продукції,нормативно-технічна документація (Технічні умови, Зміни до ТУ, Технічні завдання, інше) швидко ( від 3-х днів), підібрати ГОСТ, ДСТУ , якісно та недорого (за прейскурантом).

Висновок СЕС на продукцію видаємо на термін від 1 до 5 років ( рішення залежить від виду продукції, умов виробництва, наданої документації), на технічні умови (ТУ) і зміни до ТУ на термін дії технічних умов.
Вартість від 2400 грн.


← вернуться в Экспертиза качества товаров, защита прав потребителя в Львове

special logo
Цена: 2 400 гривен
В других валютах
Власна Справа
Город: Львов
Дата: Пятница, 28 Август 2015
Просмотров: 81 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: